Nasza najświeższa realizacja- zabudowa dachu na Hanza Tower Szczecin.

W zakresie realizacji znalazło się wytworzenie konstrukcji słupów, podpór oraz belek łączących i odciągów; montaż podkonstrukcji oraz siatki cięto-ciągnionej. Część prac była modyfikowana w trakcie, zaś sam projekt uzgadniany z biurem architektonicznym.

Odbojnice- elementy zabezpieczające konstrukcję hali oraz szaf sterujących

W zakresie realizacji znalazło się wytworzenie oraz zamontowanie niemal ćwierć kilometra odbojnic typu "C" na nowo budowanej hali w Stargardzie. Ponadto wykonaliśmy dodatkowe zabezpieczenia dla szaf sterujących. Na życzenie klienta odbojnice zostały pozostawione w stanie surowym (niemalowane).

Szafy okrętowe- wyposażenie jednostki pływającej

W zakresie realizacji znalazło się zaprojektowanie (wspólnie z firmą Elwiko) oraz wykonanie szaf specjalnych. Wedle życzenia klienta szafy zostały wykonane ze stali kwasoodpornej amagnetycznej AISI316Ti. Warto zwrócić uwagę na ekstremalnie długie szuflady dolne oraz wbudowane prowadnice samohamownych wózków transportowych w wybranych przegrodach.

Przyczepa transportowa- do zastosowań stoczniowych

W zakresie realizacji znalazło się drobne przeprojektowanie istniejącej konstrukcji przyczep oraz ich wykonanie. Wedle życzenia klienta przyczepy zostały wyposażone w koła pełne (czołgowe). Dopuszczalny udźwig wynosi 20 ton, zaś długości naczep 8 i 10 metrów. Na uwagę zasługuje specjalny dyszel, dopasowany do mocowania w traktorze (dyszel nie opada, poziomuje się na odpowiedniej wysokości).